Galaxy S8, iki farklı model ile geliyor

Galaxy Note 7 modelinin fişini çeken Samsung, artık buradaki kayıplarını yeni modellerinde sarmayı deneyecek.

Galaxy S8, iki farklı model ile geliyor

Mevcut ürün gamında hala güncel bir noktada olan Galaxy S7 ailesiyle, Galaxy S8 çıkana kadar devam edecek olan Samsung, şimdilik S8 modeline odaklanmış durumda. Siri’yi geliştiren Viv Labs’i satın alan Samsung, S-Voice’u Viv Al olarak güncelleyecek ve yeni amiral gemisi Galaxy S8’de kullanacak.
Galaxy S7 özellikleri nasıl olacak?

Gelen bilgilere göre Galaxy S7 ailesinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerinde de iki farklı ürün olacak. Bunlardan biri 5.1 inç büyüklüğünde ve diğeri de 5.5 inç büyüklüğünde.

Galaxy Note 7 ile beraber Edge ekranının kıvrımını azaltan Samsung, Note 7 modelinde olduğu gibi Galaxy S8 modellerini komple Edge ekranlı üretebilir. Sadece ürünler arasında ekran boyutu ve pil farkı olacağı konuşuluyor.

Dolaşan iddialara göre Galaxy Note 7 modelinde olduğu gibi, belli pazarlarda Samsung’un Snapragon, belli pazarlarda da Exynos işlemcili modeller çıkaracağı konuşuluyor.

Snapdragon 830’u 10nm teknolojisiyle üretecek olan Samsung, anlaşılan o ki, Exynos 8895 işlemcisini de benzer bir şekilde geliştirecek, performans farkını en aza indirecek ve iki modelde de kullanacak.

Henüz bu gelişmenin kesin olmadığının altını çizelim.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER